tUntitled1

Hakkımızda

Kazaziye Sepeti Atölyesi uzun yıllardır Trabzon da çalıştığı Küçük Orta Ölçekli Kazaziye Atölyeleri ile yeni bir birliktelik oluşturup Kazaziye Sepeti markası altında tüm Türkiye’nin Kazaziye Trabzon Hasır set ürünlerini karşılama amacıyla 2017 senesinde internet üzerinden satış hedefiyle yola çıkmıştır ve yolunda emin adımlarla sizlerin desteğiyle ilerlemektedir.
Dürüst alışveriş ilkesini e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, el emeği göz nuru kazaziye ürünleri, özel tasarım gümüş ve altın Trabzon yöresine has kazaziye Trabzon el sanatı örmeleri ve takı çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

En İyi Kalite En Uygun Fiyata

Kazaziye Sepeti 2015 senesinden beri amatörce başladığı kazaziye işini geliştirmiş ve bugün itibariyle birçok komisyon usulü çalışan kazaziye mağazalarının tedarikçisi olmuştur. Ürünlerimizi yılların kazaziye ustaları atölyelerimizde el işçiliği ile üretmektedir. Dolayısıyla en uygun fiyata en iyi kaliteyi müşterilerimize rahatlıkla sunabilmekteyiz.

Kaliteli Ürün Paketlemesi

Ürünlerimizi Çok Seviyoruz ve Size Ulaşana Dek Her Aşamasına Özen Gösteriyoruz
Sadece ürün kalitesi değil aldığınız ürünün paketlenmesinede özen gösteriyoruz. Rakip mağazalar da bulamayacağınız paketleme standartları ile sadece üründe değil tüm aşamalarda kalite farkı oluşturuyoruz.

7 Gün 24 Saat Canlı Sipariş ve Destek Hattı

Diğer mağazalardaki gibi otomatik telefon santralleriyle değil bizi aradığınızda direkt ustalarımızla görüşürsünüz. Ayrıca Canlı Destek Hattımızda ki müşteri temsilcilerimiz ile de yazışabilir siparişlerinizi verebilir onlara sorularınızı anında iletebilirsiniz.

Orjinal Garantili %100 Güvenilir Üretici

Güvenemiyor musunuz? Güvenilirliğin adresi Kazaziye Sepeti Atölyesi yılların tecrübesi ile birleşen üretim kalitesi ve müşteri memnuniyetinden aldığı güç ile tüm ürünlerine %100 kefildir. Rakip mağazalardan farklı olarak bizim üretici olarak iade politikamız açık ve nettir, tüm ürünlerimiz için sorgusuz sualsiz sadece alındığı gibi teslim edilmesi şartıyla %100 ücret iadesi uygulanır.
En önemli özelliği güvene dayalı çalışma ilkesini benimsemiş olmasıdır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde orijinal ve el yapımı ürünler satmaktayız. İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı iade garantili olarak faturası ile birlikte kullanıcılara gönderilmektedir.Tüm ürünlerimiz müşterilerimizin daha az maliyet ödemeleri açısından “Kargo Ücretsiz” olarak gönderilir.
Kazaziye Sepeti Atölyesi için öncelikli olan %100 müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir.
Hafta içi 08:30 – 20:30 – Cumartesi 08:30 – 18:30 çalışma saatlerinde güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap alabilirsiniz.
Kazaziye Sepeti

Adres: Erdoğdu Mah. Zerdale Sok. Park: 10 Ortahisar – Trabzon

Telefon: 0462 266 61 61

Başlıca ürünlerimizi şimdi inceleyebilirsiniz: